14. saksakeelne e-võistlus „Minu maakond“

Käesolev võistlus on jätkuks 12. e-võistlusele “Minu maakond”. Eelmisel korral oli populaarseimaks piirkonnaks Lääne-Virumaa. Seega ootame väga võistlustöid võimalikult kõigi teiste maakondade kohta.

14. e-võistlus HINDAMISJUHEND

Võistluse juhend on sarnane eelmisele samateemalisele võistlusele:

Ootame osalema õpilasi, kes õpivad saksa keelt A2 ja kõrgemal tasemel. Võistlustööd (maakonda tutvustav materjal või viktoriin) võib esitada kõigis keskkondades, mis vastavad hindamisjuhendis esitatud nõuetele.

Võistlus toimub individuaal- või paaristööna.

Võistlus eeldab kindlasti koostööd õpetaja ja õpilase vahel. Õpetaja tutvustab võistlusest huvitatud õpilas(t)ele hindamisjuhendit ja õpilane teostab oma idee.

Et mitte kohustada õpilast looma endale kontot, on soovitav, et seda teeb õpetaja, kes siis võimaldab õpilasel oma töö üles panna. Märkena peab juures olema: (nimi), 14. deutschsprachiger e-Wettbewerb „Mein Landkreis“.

Võistlustöö esitamisega kinnitab autor oma autorlust ja annab võistluse korraldajatele loa oma mängu/ viktoriini jagada saksa keele õpetamisega seotud tasuta keskkondades. Seoses sellega palume pöörata tähelepanu nii faktide kui õigekirja õigsusele.

Kasulik on tutvuda žürii kokkuvõttega eelmisest samateemalisest võistlusest: https://edlv.ee/index.php/veranstaltungen/wettbewerbe/261-12-e-wettbewerb-mein-landkreis

Võistlustööde esitamise tähtaeg on 2. detsember 2022.

Tööde link koos vajalike andmetega (võistleja nimi, kool, klass, meiliaadress; juhendaja nimi, meiliaadress) saata aadressile Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! .

Võistlus viiakse läbi Eesti Saksa Keele Õpetajate Seltsi ja Goethe Instituudi koostöös.

Parimad võistlustööd on ühtlasi ka vajalikud ja toredad e-õppematerjalid Eesti teema käsitlemisel nii tava- kui ka distantsõppel ja võimalik koolis kasutada enne või pärast klassiekskursiooni.

Korraldajad loodavad ka seekord tunda rõõmu paljudest toredatest e-viktoriinidest ja soovivad võistlejatele ja nende juhendajatele-õpetajatele vahvaid ideid!

EDLV

Estnischer Deutschlehrerverband

MTÜ Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts tegevuse eesmärgiks on heategevuslik saksa keele ja kultuuri toetamine avalikes huvides.