Käesoleva võistlusega ootame saksa keele õppijate panust riiklikus õppekavas (RÕK) olevate teemade käsitlemise rikastamiseks online-mängude/ -ülesannete kaudu.

Ootame osalema õpilasi, kes õpivad saksa keelt A2 ja kõrgemal tasemel. Võistlustööd võib esitada kõigis keskkondades, mis vastavad hindamisjuhendis esitatud nõuetele.

Võistlus toimub individuaalarvestuses. Online-mängude/-ülesannete hulk ühe võistleja kohta ei ole piiratud.

Võistlus eeldab kindlasti koostööd õpetaja ja õpilase vahel. Õpetaja tutvustab võistlusest huvitatud õpilas(t)ele RÕK olevaid teemasid ja õpilane teostab oma idee. Et mitte kohustada õpilast looma endale kontot, on soovitav, et seda teeb õpetaja, kes siis võimaldab õpilasel oma töö üles panna. Märkena peab juures olema: (nimi), 11. deutschsprachiger e-Wettbewerb „Ich trage bei“.

Võistlustöö esitamisega kinnitab autor oma autorlust ja annab võistluse korraldajatele loa oma mängu/ ülesannet jagada saksa keele õpetamisega seotud tasuta keskkondades.

Võistlustööde esitamise tähtaeg on 18. detsember 2020Pikendatud: 29.01.2021.

 

Tööde link koos vajalike andmetega (võistleja nimi, kool, klass, A2/B1/B2 keel, meiliaadress; juhendaja nimi, meiliaadress) saata aadressile Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! .

Võistlus viiakse läbi Eesti Saksa Keele Õpetajate Seltsi ja Goethe Instituudi koostöös.

Parimad võistlustööd on ühtlasi ka vajalikud ja toredad e-õppematerjalid vastava teema käsitlemisel nii tava- kui ka distantsõppel.

Korraldajad loodavad rõõmu tunda paljudest toredatest e-õppeülesannetest ja soovivad võistlejatele ja nende juhendajatele-õpetajatele vahvaid ideid! 

 

EDLV

Estnischer Deutschlehrerverband

MTÜ Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts tegevuse eesmärgiks on heategevuslik saksa keele ja kultuuri toetamine avalikes huvides.