Lp. saksa keele õpetajad!
 
Kadrioru Saksa Gümnaasium korraldab 8.aprillil 2020 üleriigilise saksakeelse teatripäeva „Kreativfabrik”, kuhu olete oma õpilastega väga oodatud.
 
Ürituse eesmärk: populariseerida saksa keele õppimist, õppida tundma saksakeelsete maade kirjandust, arendada õpilastes loovust, väljendusoskust ja esinemisjulgust.
Aeg: Kolmapäev, 8.aprill 2020   11.30-15.00 (kogunemine alates 11.00, täpsem
ajakava hiljem osalejatele, oleneb osalejate ja näidendite arvust ning pikkusest)
Koht: Kadrioru Saksa Gümnaasiumi aula, Gonsiori 38, Tallinn (Oru maja)
Sihtrühm: Kõik saksa keele õppijad , vanuserühmad 6.-8.kl., 9.-12.kl.
Näidendi pikkus: 5-20.min. (1-2 min. iga etteaste vahele)
Näidendi teema:  „Saksakeelne kirjandus“ . Näidendid võiksid olla seotud saksakeelsete maade ning saksakeelse kirjandusega, aga kui on mõni muu põnev idee näidendiks (ka omaloominguline), olete ikka osalema oodatud.
Tegemist ei ole võistlusega,  mõlemas vanuserühmas  annab žürii välja eripreemiad (näiteks : kõige naljakam lavastus või kõige ilusamad kostüümid jne.) Kõik osalejad saavad osavõtutunnistused, auhinnad ja meened. Dekoratsioonid peavad olema kergesti paigaldatavad, eelnevalt anda teada, mitu lauda või tooli lavale vaja on.
Osavõtusoovist palume teatada hiljemalt 25.märtsiks:  Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
Kooli nimi, saksa keele õpetaja nimi ja kontakt (meiliaadress+ tel.nr.), näidendi pealkiri ja autor (või kelle ainetel),  kestvus minutites, osalevate õpilaste arv.
Täpse ajakava ja esinemise järjekorra saadame osalejatele hiljemalt 1.aprilliks 2020.
 Ootame rohket osavõttu ja rõõmsa kohtumiseni!
 
Tervitades Laida Meigo (53489106)

EDLV

Estnischer Deutschlehrerverband

MTÜ Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts tegevuse eesmärgiks on heategevuslik saksa keele ja kultuuri toetamine avalikes huvides.