Kadrioru Saksa Gümnaasium korraldab 15.aprillil 2019 üleriigilise saksakeelse teatripäeva „Kreativfabrik”, kuhu olete oma õpilastega väga oodatud.
Ürituse eesmärk:  populariseerida saksa keele õppimist, õppida tundma saksakeelsete maade legende, arendada õpilastes loovust, väljendusoskust ja esinemisjulgust.
Aeg: Esmaspäev, 15.aprill 2019   12.00-15.30 (kogunemine alates 11.30, täpsem ajakava hiljem osalejatele, oleneb näidendite arvust ja pikkusest)
Koht: Kadrioru Saksa Gümnaasiumi aula, Gonsiori 38, Tallinn (Oru maja)
Sihtrühm: Kõik saksa keele õppijad , vanuserühmad 6.-8.kl., 9.-12.kl.
Näidendi pikkus: 5-15.min. (1-2 min. iga etteaste vahele)
Näidendi teema:  „Deutsche Sagen und Legenden“ . Näidendid võiksid olla seotud saksakeelsete maade ning saksakeelse kirjandusega. Oodatud on ka omalooming, näiteks saksa muinasjutud ja legendid uues kuues. 
Tegemist ei ole võistlusega,  mõlemas vanuserühmas  annab žürii välja eripreemiad (näiteks : kõige naljakam lavastus või kõige ilusamad kostüümid jne.) Kõik osalejad saavad osavõtutunnistused, auhinnad ja meened. Dekoratsioonid peavad olema kergesti paigaldatavad, eelnevalt anda teada, mitu lauda või tooli lavale vaja on.
Osavõtusoovist palume teatada hiljemalt 25.märtsiks:  Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
Kooli nimi, saksa keele õpetaja nimi ja kontakt (meiliaadress+ tel.nr.), näidendi pealkiri ja autor (või kelle ainetel),  kestvus minutites, osalevate õpilaste arv.
Täpse ajakava ja esinemise järjekorra saadame osalejatele hiljemalt 5.aprilliks 2019
 

EDLV

Estnischer Deutschlehrerverband

MTÜ Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts tegevuse eesmärgiks on heategevuslik saksa keele ja kultuuri toetamine avalikes huvides.