Kadrioru Saksa Gümnaasium korraldab 11.aprillil 2018 üleriigilise saksakeelse teatripäeva „Kreativfabrik”, kuhu olete oma õpilastega väga oodatud.
Ürituse eesmärk: tähistada  Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva, populariseerida saksa keele õppimist, arendada õpilastes loovust, väljendusoskust ja esinemisjulgust.
Aeg: Kolmapäev, 11.aprill 2018   11.30-15.30 (kogunemine alates 11.00, täpsem ajakava hiljem osalejatele)
Koht: Kadrioru Saksa Gümnaasiumi aula, Gonsiori 38, Tallinn (Oru maja)
Sihtrühm: Kõik saksa keele õppijad , vanuserühmad 6.-8.kl., 9.-12.kl.
Näidendi pikkus: 5-10.min. (1-2 min. iga etteaste vahele)
Näidendi teema:  „Eesti 100: eesti autorid saksa keeles“. Oodatud on ka omalooming või eesti muinasjutud vanas ja uues kuues. Näidendid võivad olla seotud ühtlasi ka saksakeelsete maade ning saksakeelse kirjandusega.  
Tegemist ei ole võistlusega,  mõlemas vanuserühmas  annab žürii välja eripreemiad (näiteks : kõige naljakam lavastus või kõige ilusamad kostüümid jne.) Kõik osalejad saavad osavõtutunnistused, auhinnad ja meened. Dekoratsioonid peavad olema kergesti paigaldatavad, eelnevalt anda teada, mitu lauda või tooli lavale vaja on.
Osavõtusoovist palume teatada hiljemalt 15.märtsiks:  Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! 
Kooli nimi, saksa keele õpetaja nimi ja kontakt (meiliaadress+ tel.nr.), näidendi pealkiri ja autor (või kelle ainetel),  kestvus minutites, osalevate õpilaste arv.
Täpse ajakava ja esinemise järjekorra saadame osalejatele hiljemalt 25. märtsiks 2018.
Ootame rohket osavõttu ja rõõmsa kohtumiseni!

 

EDLV

Estnischer Deutschlehrerverband

MTÜ Eesti Saksa Keele Õpetajate Selts tegevuse eesmärgiks on heategevuslik saksa keele ja kultuuri toetamine avalikes huvides.